jak wygląda współpraca?

główne założenia

Głównymi założeniami jest w możliwie jak największym stopniu uwolnienie Was od organizacyjnych obowiązków i zminimalizowanie stresu, którego możecie doświadczyć. Mimo że jestem po to, aby Was odciążyć, pamiętajcie jednak, że to Wasz ślub i Wasze wesele- nie tylko wszystkie decyzje wciąż to Wy będziecie podejmować, ale także jeśli będziecie mieć ochotę zająć się pewnymi elementami, to jak najbardziej możecie to zrobić!
Ja będę pracować dla Was tylko w takim zakresie, na jaki mi pozwolicie.

1

zapoznanie

Umawiamy się na wstępne spotkanie, podczas którego opowiadacie mi o Waszych marzenaich, potrzebach i możliwościach. Następnie przygotowuję dla Was ofertę wraz z kosztorysem moich usług. Jeśli będziecie zdecydowani, przygotowuję umowę, którą podpisujecie, a następnie w terminie do tygodnia wpłacacie pierwszą zaliczkę.

2

początek współpracy

Na początku współpracy przygotowuję dla Was kosztorys Waszego ślubu w oparciu o Wasz budżet i oczekiwania. Tworzę także harmonogram prac na cały okres przygotowań i tworzymy wstępny scenariusz dnia ślubu. Wspólnie tworzymy wizję dnia ślubu i ustalamy poszczególne elementy (jak to, kiedy jesteście w stanie być obecni osobiście, w sytuacji kiedy mieszkacie za granicą, lub jaki sposób kontaktu preferujecie).

3

wybór daty i miejsca

Po omówieniu jaki rodzaj miejsca ślubu i daty ślubu preferujecie, wyszukuję dla Was najlepsze oferty. Przedstawiam Wam wszystkie możliwości wraz z ofertami, a do wybranych miejsc umawiam nas (jeśli jest to dla Was możliwe, aby miejsce obejrzeć osobiście) na spotkanie. Następnie wybieracie idealną ofertę, a ja rezerwuję termin. Dokonujemy niezbędnych formalności.

4

podwykonawcy

W następnej kolejności w podobny sposób wybieramy wszystkich kolejnych podwykonawców (po omówieniu wymagań przedstawiam Wam oferty, wybieracie najlepszego usługodawcę, dokonujemy formalności). Praca na tym etapie odbywa się na przestrzeni kilku miesięcy. Podczas tego czasu następuje wpłata 2 i 3 transzy mojego wynagrodzenia (konkretne daty określa umowa). Dodatkowo w tym czasie zajmiemy się też m.in. wyborem stroju dla Państwa Młodych, zamawianiem papeterii, czy prezentów dla Gości, degustacjami itp.).

5

ostatnie przygotowania

Podczas ostatnich przygotowań opracowujemy dokładny scenariusz dnia ślubu. Zajmuję się dograniem wszystkich formalności i szczegółów. Zajmuję się odbieraniem wszystkich zamówień, sprawdzaniem każdego elementu, zamawianiem ostatecznych elementów papeterii (winietki, plan stołów otd.). Wspólnie omawiamy wygląd i przebieg każdego elementu oraz potwierdzamy ostateczne ustalenia.

6

koordynacja

W dniu Waszego ślubu, wraz z moim Koordynatorem, zajmuję się całą kwestią logistyczną, organizacyjną, rozliczeniami finansowymi oraz pilnowaniem harmonogramu. Dbam  komfort Wasz i Waszych Gości kontrolując każdy etap, odpowiadając na wszystkie pytania i na bieżąco reagując na wszelkie sytuacje.
A wy?

Wy w tym czasie bawicie się na najlepszej imprezie życia!

CZEGO JESZCZE MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ PO TEJ USŁUDZE?

relacje

Uwielbiam budować relacje, w których mogę poczuć się swobodnie, spokojnie i w których humor jest mile widziany. Jeśli Ty też właśnie tego oczekujesz od Wedding Plannerki- tutaj jestem 😉

jakość

Zanim zostałam Wedding Plannerką ukończyłam szkolenie Wedding Planner Expert akredytowane przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, co sprawia, że do świata weddingu weszłam z potężnym fundamentem wiedzy jak zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

nowoczesność

Lubię wprowadzać różne rozwiązania, które usprawnią pracę nie tylko mi, ale i Wam kontrolę nad tym, co aktualnie się dzieje. Jestem w pełni otwarta na obsługę zdalną- spotkania w formie wideokonferencji? Jestem na tak!

luz

Pod pojęciem luz, mam na myśli... Luz 😉 Jeśli chcesz umówić się ze mną na osobistą rozmowę przy kawie- może być kawka w Macu, a jeśli zastanawiasz się jak się do mnie zwracać- mów mi Daga 😉

akceptacja

"Nietoleruję nietolerancji". Z takim przesłaniem działam w Anielle. Niezależnie od wyznania, pochodzenia, orientacji czy wieku, wszyscy są u mnie mile widziani, i równo traktowani 🙂

humor

Nie ukrywam, lubię sobie pożartować- z siebie też 😉 Bardzo lubię pracować w wesołej i przyjacielskiej atmosferze, gdzie każdy wie "na czym stoi".