KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU I WESELA

DLA KOGO?

Dla tych Par Młodych, które same przygotowały wszystkie elementy uroczystosci, jednak w dniu ślubu chcą wystąpić jako Para Młoda, a nie organizator imprezy. Nie chcą zajmować się rozliczeniami, nie chcą „gasić pożarów”, nie chcą być zajmowani ciągłymi pytaniami, i nie chcą tego też dla swoich najbliższych. Potrzebują osoby, która wszystkie zorganizowane elementy dopilnuje, zajmie się ostatnimi formalnościami i dopnie imprezę w całość.

6 głównych obszarów usługi

1

formalności

Pomagam Wam dopracować scenariusz dnia ślubu. Zajmuję się ostatnimi formalnościami, czyli m.in. ostatecznymi rozliczeniami z podwykonawcami.

2

podwykonawcy

Na 6 tygodni przed Waszą uroczystością przejmuję kontakty do podwykonawców, kontroluję ustalenia i warunki umowy, zapoznaję podwykonawców ze scenariuszem dnia ślubu. Kontroluję przebieg pracy w dniu ślubu i przeprowadzam rozliczenia finansowe.

3

część kreatywna

Pomagam Wam dopiąć wszystko w całość. Doprecyzować motyw przewodni, zadbać o ostatnie poprawki, skontrolować, czy wszystko wygląda tak, jak sobie to wyobrażaliście.

4

goście

Dbam o komfort Waszych Gości pod względem ich samopoczucia, pomocy w bieżących problemach/niespodziewanych sytuacjach, noclegu/transportu, jeśli na taki się zdecydujecie.

5

koordynacja

Razem z moim Koordynatorem czuwam nad przebiegiem Waszej uroczystości zgodnie z harmonogramem. Trzymam rękę na pulsie, i pozostaję do dyspozycji usługodawców, Waszej i Waszych Gości. Pracuję dla Was do godziny ok. 1 w nocy, lub dłużej, jeśli takie będzie Wasze życzenie.

6

opieka poweselna

Zapewniam opiekę poweselną, która obejmuje ostateczne rozliczenia, dopełnienie warunków umowy, zwrot wypożyczonych dekoracji itp. Opieka ta trwa do całkowitego zamknięcia projektu.

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU I WESELA

2 000 - 4 000
  • 6 tygodni współpracy, podczas której:
  • utworzymy plan przygotowań na ostatniej prostej, oraz stworzymy lub doprecyzujemy Scenariusz Dnia Ślubu
  • przejmę wszelkie kontakty do usługodawców, poczynię ostateczne ustalenia, przeprowadzę ostateczne rozliczenia finansowe
  • dopnę wszystkie szczegóły wjedną całość, aby Wasza uroczystość była perfekcyjna od początku do końca
  • przeprowadzę koordynację Waszego wyjątkowego dnia wraz z moich Koordynatorem, dbając o komfort Wasz i Waszych Gości
  • przeprowadzę obsługę poweselną, obejmującą m.in. ostateczne rozliczenia z podwykonawcami, zwrot wypożyczonych dekoracji i elementów itp.

Wszystko, co powinnaś wiedzieć o cenie

Cena usługi zależna jest głównie od czasochłonności pracy nad elementami, którymi zajmę się na ostatniej prostej Waszych przygotowań (około 6 tygodni przed ślubem). Cena zależy też od skomplikowania Waszej uroczystości- im więcej usługodawców, których pracę będę koordynować, im więcej Gości i elementów dodatkowych, tym cena za usługę będzie wyższa.

Stąd właśnie pojawił się przedział cenowy zamiast konkretnej liczby. Po pierwszej rozmowie, na której lepiej się poznamy przygotuję wycenę moich usług, i dopiero po jej przedstawieniu zdecydujecie, czy chcielibyście ze mną współpracować, czy też nie. Pierwsza rozmowa zupełnie do niczego Was nie zobowiązuje, i jest darmowa.

Z pewnością dodatkowym kosztem będzie cena za dojazdy na spotkania i realizację, jeśli zdecydujecie się na moje usługi, a uroczystość będzie oddalona o więcej niż 100 km od Krakowa. W przypadku uroczystości oddalonej o więcej niż 150 km od Krakowa wymagane jest także zapewnienie noclegu w dniu realizacji dla mnie i mojego Koordynatora. Poza tym jedyne dodatkowe koszty z jakimi musicie się liczyć, to te, kiedy po podpisaniu umowy zdecydujecie się zwiększyć zakres moich usług (np. zdecydujecie, że jednak chcielibyście skorzystać z kamerzysty i chcecie powierzyć mi pracę również na tej płaszczyźnie). Poza tymi przypadkami nie ma żadnych dodatkowych opłat. A już na pewno ukrytych!

Nie. Cena zawarta w umowie obowiązuje przez cały okres trawnia umowy 🙂

Na wysokość cen wpływa kilka czynników, m.in.:

1. Wiedza na temat Wedding Planningu, którą zdobyłam na Kursie akredytowanym przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, o nazwie Wedding Planner Expert, która jest moim fundamentem podczas pracy nad Waszą uroczystością.

2. Stały rozwój osobisty, który jest moją ogromną inwestycją w siebie jako osobę i w siebie jako Wedding Plannera. Pozwala mi nie tylko dużo lepiej nawiązywać kontakty, ale też lepiej zrozumieć potrzeby i pragnienia Klientów i ich najbliższych, stać się dla Was lepszym partnerem podczas współpracy, być kompletnie otwartą na wszystko co nowe, wprowadzać spokój i harmonię do tego wyjątkowego dla Was czasu. Wciąż dokształcam się także w wielu kwestiach niezbędnych do pracy jako Wedding Planner, takich jak sztuka savoir-vivre, marketing, coaching, czy podnoszenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim. To wszystko sprawia, że jestem w stanie zaoferować Wam usługi kompleksowe na wysokim poziomie.

3. Czas, którego poświęcam tyle, ile wymaga uroczystość, aby zapewnić Wam najwyższą jakość świadczonych usług. Zawsze znajdę czas na spotkanie z Wami, czy zwykłą rozmowę przez telefon. Łączy się to również z elastycznością. Bez problemu po wcześniejszym umówieniu się, mogę spotkać się z Wami we wczesnych, czy późnych godzinach, w weekend, czy dni świąteczne. Dostosuję się do Waszych potrzeb i Waszych możliwości.

4. Indywidualne podejście do Klientów. W Anielle wyznaję bardzo mocno zasadę, mówiącą „nie ilość, a jakość”. Dzięki temu, że w ciągu roku mam ograniczoną liczbę Par, z którymi podejmuję współpracę, jestem w stanie zagwarantować Wam indywidualne podejście, skupienie się na Waszej uroczystości, zadbanie o wszystkie szczegóły, poświęcenie tyle czasu, ile Wasza uroczystość faktycznie wymaga.

CZEGO JESZCZE MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ PO TEJ USŁUDZE?

relacje

Uwielbiam budować relacje, w których mogę poczuć się swobodnie, spokojnie i w których humor jest mile widziany. Jeśli Ty też właśnie tego oczekujesz od Wedding Plannerki- tutaj jestem 😉

jakość

Zanim zostałam Wedding Plannerką ukończyłam szkolenie Wedding Planner Expert akredytowane przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, co sprawia, że do świata weddingu weszłam z potężnym fundamentem wiedzy jak zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

nowoczesność

Lubię wprowadzać różne rozwiązania, które usprawnią pracę nie tylko mi, ale i Wam kontrolę nad tym, co aktualnie się dzieje. Jestem w pełni otwarta na obsługę zdalną- spotkania w formie wideokonferencji? Jestem na tak!

luz

Pod pojęciem luz, mam na myśli... Luz 😉 Jeśli chcesz umówić się ze mną na osobistą rozmowę przy kawie- może być kawka w Macu, a jeśli zastanawiasz się jak się do mnie zwracać- mów mi Daga 😉

akceptacja

"Nietoleruję nietolerancji". Z takim przesłaniem działam w Anielle. Niezależnie od wyznania, pochodzenia, orientacji czy wieku, wszyscy są u mnie mile widziani, i równo traktowani 🙂

humor

Nie ukrywam, lubię sobie pożartować- z siebie też 😉 Bardzo lubię pracować w wesołej i przyjacielskiej atmosferze, gdzie każdy wie "na czym stoi".